Official: Turkish

Started by alexandretrrr, January 18, 2015, 07:59:32 AM

Previous topic - Next topic

alexandretrrr

Merhaba arkadaşlar, oyuna turkce yama yapmaya karar verdik ve başladık hatta bitirdik neredeyse tum cevirileri yaptık sadece test zamanı kaldı yakaladığımız her hatayı direk fixliyoruz guncel olarak dosyayı upload ediyorum aşağıda ki linkten indirebilirsiniz konuyu canlı tutmak ve ustlerde gorundurup daha fazla yardımcı olabilmek icin lutfen yorum yapmayı unutmayın.

Linkte gerekli bilgiler ve resimler var.
indirmek icin:Tıkla git

Umuruk

Hala aktifse indirip teste yardımcı olabilirim

Nishiji

Merhaba,
Ben de desteklemek acisindan Alpha 9 modelindeki cevrilmeyen yerler icin yardimci olmaya calisiyordum ancak sanirim Alpha 10'daki guncellemelerle butun ceviri tamamlanmis.

Ellerine saglik, test icin oyunu turkce oynamaya basladim umarim guzeldir. Pek alisamadim simdilik ama :)
Eksik gordugum bir yer oldugunda ekten buraya belirtirim boyle bir basligin acilması ve emek harcayip cevirmen harika olmus. Cok tesekkurler ^^

Edit: Forumda turkce karakterler garip gurup gorunuyor duzeltme yaptim.
Prayers won't save us,
Only we will to fight can change our world!

Adamiks

Torrents, huh? :D I don't understand any word, but this looks like pirating ;D Just joke. Google knows all ^^

alexandretrrr

Quote from: Nishiji on May 19, 2015, 04:26:56 PM
Merhaba,
Ben de desteklemek acisindan Alpha 9 modelindeki cevrilmeyen yerler icin yardimci olmaya calisiyordum ancak sanirim Alpha 10'daki guncellemelerle butun ceviri tamamlanmis.

Ellerine saglik, test icin oyunu turkce oynamaya basladim umarim guzeldir. Pek alisamadim simdilik ama :)
Eksik gordugum bir yer oldugunda ekten buraya belirtirim boyle bir basligin acilması ve emek harcayip cevirmen harika olmus. Cok tesekkurler ^^

Edit: Forumda turkce karakterler garip gurup gorunuyor duzeltme yaptim.

yorumun benim için çok önemliydi teşekkür ederim eğer alpha 9 da farklılık yaptıysan verebilirsin çünkü baktığımda hala a9 u kullananlar var